The Frozen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sandy Beach

+3
Jake Ceeper
Theresa Ulriah
Liana Reynolds
7 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Sandy Beach - Stránka 2 Empty Sandy Beach

Příspěvek pro Liana Reynolds Sat Aug 27, 2016 2:51 pm

First topic message reminder :

Sandy Beach - Stránka 2 Best+Hotels+Rio+de+Janeiro+View2
Liana Reynolds
Liana Reynolds
Admin

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 27. 08. 16

https://thefrozenrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Sandy Beach - Stránka 2 Empty Re: Sandy Beach

Příspěvek pro Seadrick Ryan Fullbaster Wed Aug 31, 2016 9:49 pm

" Řekni si cokoliv a já to udělám jako omluvu za to ublížení..." Povzdechl si trochu, nikdy nepřemýšlí...když něco dělá...měl by ale konečně začít. Ohlédl se za ním a po čtyřech zase vylezl z vody, když byl venku...sundal si mokré kalhoty...tím odhalil svého kamaráda, který byl vzhůru..k tomu měl bílé trenýrky..takže mu to dost prosvítalo...nějak to nepostřehl...zůstal stát kousek od něj a sledoval ho.
Seadrick Ryan Fullbaster
Seadrick Ryan Fullbaster

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Sandy Beach - Stránka 2 Empty Re: Sandy Beach

Příspěvek pro Nathaniell Smith Wed Aug 31, 2016 9:52 pm

Díval se na něj, i během toho, co vylézal z vody po čtyřech. Vzápětí na to, ho sledoval, když si svlékal kalhoty a očima těkal pryč, aby si nevšiml, že se dívá, ale pak se podíval znova a co neviděl. Zůstal v naprostém šoku strnut dívajíc se na jeho spodní prádlo a obrovskou bouly v jeho centru. Dokonce i pootevřel ústa, jak byl z toho, co vidí překvapený, ale bohužel nic neřekl. Do tváří se mu nahnala červeň a i jeho slabiny zažívali vzrušení.
Nathaniell Smith
Nathaniell Smith

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 28. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Sandy Beach - Stránka 2 Empty Re: Sandy Beach

Příspěvek pro Seadrick Ryan Fullbaster Wed Aug 31, 2016 9:57 pm

Pozoroval ho a nohou si hrál s mokrým pískem, přemýšlel jak by mu to mohl vynahradit...jenže měl prázdnou hlavu a jedině myslel na to..jak by potrestal spíš sebe. Po chvíli si všiml, že se dívá na něj..ušklíbl se trochu, pak se podíval na stejné místo jako on a zrudl. Rychle došel k němu a lehl si na břicho." Proč mám v životě takovou smůlu..?" Zasmál se tiše...i když nevěděl jestli se smát nebo už kvůli tomu brečet.
Seadrick Ryan Fullbaster
Seadrick Ryan Fullbaster

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Sandy Beach - Stránka 2 Empty Re: Sandy Beach

Příspěvek pro Nathaniell Smith Wed Aug 31, 2016 10:04 pm

Odtrhl oči zrovna ve chvíli, kdy se položil vedle něj na břicho. Po jeho větě mu položí dlaň na záda a začne mu přes záda přejíždět a hladit ho. "Jakoupak smůlu? Co tě trápí?" Poví konejšivě. "Budu taková tvá sestra, můžeš mi říct cokoliv." A tohle mu trochu nedošlo, protože řekl hloupost.. "Sestra protože ... eh, kluci se mi líbí víc než holky, abych byl upřímný." A tentokrát se mu do tváří nažene červeň. Tak nějak ho poznal už dostatečně, aby mu mohl věřit, proto mu to řekl.
Nathaniell Smith
Nathaniell Smith

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 28. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Sandy Beach - Stránka 2 Empty Re: Sandy Beach

Příspěvek pro Seadrick Ryan Fullbaster Wed Aug 31, 2016 10:11 pm

Ušklíbl se trochu...podíval se na něj a spokojeně přivřel oči, když ho začal hladit...Tohle prostě miloval...hlazení a škrábání..udělal by pro to snad cokoliv...zavrněl trochu." Prostě obyčejnou smůlu...cokoliv udělám se pokazí...a nebo se prostě pořádně ztrapním..." povzdechl si...zrudl trochu a zamrkal na něj. Skousl si ret a v hlavě mu prolítla docela dost nemravná myšlenka." Líbíš se mi víc než jakákoliv holka..." zašeptal, když si uvědomil..co to vlastně řekl..ztuhl a jenom na něj koukal.
Seadrick Ryan Fullbaster
Seadrick Ryan Fullbaster

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Sandy Beach - Stránka 2 Empty Re: Sandy Beach

Příspěvek pro Nathaniell Smith Wed Aug 31, 2016 10:16 pm

Usmál se, když si všiml jeho výrazu a že se mu to líbí. Byl spokojený. Rád dělal lidi šťastnými a tohle se dá taky počítat. Vyposlechne si jeho větu, než spustí vlastní monolog. "Ale no tak... Divní lidi jsou ti nejlepší. Mám je radši než ty normální, kteří chtějí být za každou cenu jenom seriózní. Být trapný a mít smůlu není na škodu, trubko." Pousměje se, hlavně tedy taky tomu výrazu, ale to je jedno, že ano. Když pověděl tu větu, zůstal na něj hledět, tohle by si nikdy nepomyslel. Ještě chvíli se díval, než se naklonil a políbil jeho rty.
Nathaniell Smith
Nathaniell Smith

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 28. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Sandy Beach - Stránka 2 Empty Re: Sandy Beach

Příspěvek pro Seadrick Ryan Fullbaster Wed Aug 31, 2016 10:25 pm

Trochu měl nafouklou pusinku jako vždy, když se mu něco nelíbilo, trucoval a nebo  to bylo jako souhlas. V tomto případě s ním souhlasil..třeba opravdu jsou nejlepší.  Usmál se pobaveně u tohoto, když na to pomyslel...U polibku přivřel oči, opravdu se mu to líbilo..oplatil mu ho...byl rudý jak rajče, nikdy by neřekl...že se mu nějaký muž zalíbí a bude z něj tak mimo.
Seadrick Ryan Fullbaster
Seadrick Ryan Fullbaster

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Sandy Beach - Stránka 2 Empty Re: Sandy Beach

Příspěvek pro Nathaniell Smith Wed Aug 31, 2016 10:34 pm

Líbil se mu ten polibek. Vložil do něj kus vášně a prohloubil ho. Prodloužil a nechtěl, aby skončil. Tolik mu chutnali jeho rty. Položil mu ruku na tvář a zavřel svá očka, než se odtáhl a nevinně se usmál. "No, to bylo... zvláštní." Uchechtne se.
Nathaniell Smith
Nathaniell Smith

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 28. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Sandy Beach - Stránka 2 Empty Re: Sandy Beach

Příspěvek pro Seadrick Ryan Fullbaster Wed Aug 31, 2016 10:42 pm

S vášní mu polibek oplácel a o trochu ho taky prodloužil, když se odtahová...lehce ho zatahal za ret. Otevřel oči a podíval se na něj se stále červenými tvářičky." To teda...bylo.." zasmál se trochu nervózně z toho, skousl si ret..nemohl z něj spustit oči.
Seadrick Ryan Fullbaster
Seadrick Ryan Fullbaster

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Sandy Beach - Stránka 2 Empty Re: Sandy Beach

Příspěvek pro Nathaniell Smith Thu Sep 01, 2016 8:29 pm

Pousmál se na něj, když pověděl svou větu, ale také držel své oči na těch jeho čokoládových, ve kterých se mohl s přehledem utopit. Pohladil ho rukou, kterou měl ještě stále položenou na jeho tváři a následně ji spustil. "Nikdy bych si nepomyslel, že můj první polibek bude zrovna s andělem, doslova." Zasměje se svojí poznámce, než se otočí tváří k moři. Je nějaký zaskočený a neví, co by měl teď povědět.
Nathaniell Smith
Nathaniell Smith

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 28. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Sandy Beach - Stránka 2 Empty Re: Sandy Beach

Příspěvek pro Seadrick Ryan Fullbaster Thu Sep 01, 2016 8:44 pm

Zasmál se tiše a na chvíli se podíval do písku a zakřenil se, podíval se na něj zpátky." Já bych si nikdy nepomyslel, že políbím muže a bude se mi to tolik líbit.."olízl si rty..trochu se k němu přitulil a zavrněl. Zase se zasmál...a opatrně se protáhl." Pořád nechceš do vody..?"Zamyslel se trochu, co by udělal.
Seadrick Ryan Fullbaster
Seadrick Ryan Fullbaster

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Sandy Beach - Stránka 2 Empty Re: Sandy Beach

Příspěvek pro Nathaniell Smith Thu Sep 01, 2016 8:50 pm

Zatahá ho malinko za tvářičky a přitom se zaculí. "Tak to jsem rád, že jsem ten muž byl právě já, akorát... možná bych řekl, že jsem spíš takový děvčátko." Zasměje se pobaveně a položí si hlavu na jeho rameno. "Vždyť už jsem tam byl..." Zamrká s psím výrazem, který nemůže vidět, jelikož mu leží na rameni. "Možná už bych šel pomalu do toho divnýho baráku."
Nathaniell Smith
Nathaniell Smith

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 28. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Sandy Beach - Stránka 2 Empty Re: Sandy Beach

Příspěvek pro Seadrick Ryan Fullbaster Fri Sep 02, 2016 2:30 pm

Zasmál se a trochu se zakřenil, když ho zatahal za tvářičky." Ale nuu...nevypadáš...jenom jsi roztomilý..a to se mi líbí.."zavrněl jako kocourek a otřel se o jeho rameno obličejem." Pfuu..jenom chviličku, ani jsem tě nestihl celého zmáčet.."Zasmál se škodolibě." Jestli budeš chtít....můžeme jít hned...Co budeš dělat až se vrátíme..?"
Seadrick Ryan Fullbaster
Seadrick Ryan Fullbaster

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Sandy Beach - Stránka 2 Empty Re: Sandy Beach

Příspěvek pro Kane Dominique Jayson Sat Sep 03, 2016 11:12 pm

Vydal se tedy z toho divného domu..někam, kde by mohli mít ještě větší klid než měli, stejně si jich nikdo nějak moc nevšímal, takže pochyboval, že by se po nich někdo sháněl. Jakmile se dostal na pláž, což někdy vyjekl jako ženská, když ho něco dost překvapilo..jako třeba auto, kolo..motorka..prostě všechno, co bylo pro něj nové a málem ho to zajelo...pobaveně se vždy zasmál a dával pozor, aby se jeho samičce nic nestalo. Šel poněkud dále od hlavní pláže, chtěl soukromí..nepotřeboval, aby ho někdo vyrušoval..došel blíž k moři, pak si klekl." Vystupovat.."zasmál se.
Kane Dominique Jayson
Kane Dominique Jayson

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Sandy Beach - Stránka 2 Empty Re: Sandy Beach

Příspěvek pro Natasha Fyord Sat Sep 03, 2016 11:22 pm

I když s nadšením a překvapením sledovala vše neznámé okolo, cítila se na jeho zádech bezpečněji. Byla ráda, že je tam s ním. Sledovala pozorně své okolí, bylo tam toho tolik nového. Chtíč dozvědět se víc, byl silný, ale ne na tolik aby jí dovolil slézt a prozkoumávat. Kdyz byla zanešena na pláž, konečně mohla vidět tu překrásně modravou vodu. Jup jup. Usmála se a slezla z jeho zad. A teď? zašeptala mu do ouška.
Natasha Fyord
Natasha Fyord

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Sandy Beach - Stránka 2 Empty Re: Sandy Beach

Příspěvek pro Kane Dominique Jayson Sat Sep 03, 2016 11:28 pm

Když z něj lezla..díval se před sebe a zakoukal se na hladinu moře, skousl si trochu ret..pak hlasitě zavrněl a zachvěl se."Já bych si jen tak lehl...a odpočíval tady..klidně rád bych tě sledoval, jak plaveš..a nebo můžeš odpočívat a mazlit se tady se mnou a pak si jít zaplavat...nahá...a pomazlit se trochu jinak..."Podíval se na ni a úchylně se ušklíbl. Najednou měl nápadů..že by je mohl rozdávat...mezitím, co předtím měl hlavu prázdnou..možná to bylo tím, že konečně byl na čerstvém..vzduchu.
Kane Dominique Jayson
Kane Dominique Jayson

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Sandy Beach - Stránka 2 Empty Re: Sandy Beach

Příspěvek pro Natasha Fyord Sun Sep 04, 2016 8:38 pm

Ráda se k tobě přitulím. Zavrněla a skousla si ret. Cítila se spokojeně, i když by opět chtěla ochutnat jeho rty... ale držela se. V případě že tam budeš nahý... se mnou. Olízla si rty a ušklíbla se.
Natasha Fyord
Natasha Fyord

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Sandy Beach - Stránka 2 Empty Re: Sandy Beach

Příspěvek pro Kane Dominique Jayson Tue Sep 06, 2016 8:14 pm

"Slibuji, že budu nahý...jen když budeš i ty.."zasmál se tiše a zadíval se ji do očí, takže byl několik minut jako socha a trochu debilně se culil.
Kane Dominique Jayson
Kane Dominique Jayson

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Sandy Beach - Stránka 2 Empty Re: Sandy Beach

Příspěvek pro Natasha Fyord Sat Sep 17, 2016 9:19 pm

Uculila se, po chvilce na něj skočila a povalila ho na zem. Byla nad ním a vesele se šklebila. Já budu... Uculila se a dlouze ho políbila na rty, po kterých tak prahla.
Natasha Fyord
Natasha Fyord

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Sandy Beach - Stránka 2 Empty Re: Sandy Beach

Příspěvek pro Kane Dominique Jayson Sun Sep 18, 2016 11:40 am

Polibek ještě trochu prodloužila po chvilce zavrněl."Tak sladké..." zašeptal tiše a olízl si rty." Ohh..Chceš být dominantní..?" Ušklíbl se provokativně na ni.
Kane Dominique Jayson
Kane Dominique Jayson

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Sandy Beach - Stránka 2 Empty Re: Sandy Beach

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru