The Frozen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

David´s house

3 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

David´s house - Stránka 2 Empty David´s house

Příspěvek pro Liana Reynolds Mon Aug 29, 2016 8:06 pm

First topic message reminder :

David´s house - Stránka 2 Vila-m-1-ea41b
Liana Reynolds
Liana Reynolds
Admin

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 27. 08. 16

https://thefrozenrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


David´s house - Stránka 2 Empty Re: David´s house

Příspěvek pro Rikku Kinshi Tue Aug 30, 2016 1:39 am

Zavzdychal a skousl si ret." Proč něco neuděláš..? Když po mě tolik toužíš..?" Zašeptal tiše..natiskl se na něj a hlavně na jeho ruku." Chci...chi to zkusit...." zamumlal a rudý jak rajčátko se na něj podíval..jako že to myslí vážně. Chtěl by to zkusit s mužem.... hlavně, když ho tak moc vzrušuje.
Rikku Kinshi
Rikku Kinshi

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

David´s house - Stránka 2 Empty Re: David´s house

Příspěvek pro Hwang David Sungyeol Tue Aug 30, 2016 1:51 am

Vzrušeně se na něj zadíval, když byl v tomhle stavu, těžko se mu zjisťovalo z jeho očí, zda to myslí vážně, no bylo očividný, že nejspíš jo. "Jak jsem řekl...nechci ti ublížit," přižmouřil oči, pak se ušklíbl, opŕel ho o nejbližší zeď. "Chceš? Nebojíš se mě?" žeby konečně? Sledoval poŕád jeho tvář kdyby tam mél najít náhodou něco co by ho odradilo, no vypadal upŕimně a roztomile.
Hwang David Sungyeol
Hwang David Sungyeol

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 27. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

David´s house - Stránka 2 Empty Re: David´s house

Příspěvek pro Rikku Kinshi Tue Aug 30, 2016 1:55 am

Díval se mu do očí, ještě trochu nad tím přemýšlel, ale byl si jistý, že to chce. Skousl si ret,  když ho opřel o zeď a zachvěl se vzrušením." Chci...bojik se možná jenom trošku..." zašeptal tiše a podíval se mu do očí." Začínám po tobě nějak toužit...nějak moc.." zamumlal a podíval se k zemi.
Rikku Kinshi
Rikku Kinshi

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

David´s house - Stránka 2 Empty Re: David´s house

Příspěvek pro Hwang David Sungyeol Tue Aug 30, 2016 2:00 am

Skutečné mě čas..až na to, že ho začínali tlačit kalhoty. Vlastně sex dlouho neměl a už vubec s nékým kdo by mu za to skutečně stál jako tahle bytost. Byl jedinečnej víc jak mél být. "Překáží ti to? " řekne tiše...tomuhle jednomu ublížit nechtěl. Pomalinku třel jeho chloubu, aby nezažíval více bolesti.
Hwang David Sungyeol
Hwang David Sungyeol

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 27. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

David´s house - Stránka 2 Empty Re: David´s house

Příspěvek pro Rikku Kinshi Tue Aug 30, 2016 2:07 am

Předklonil se trochu a začal vzdychat." Nepřekáží....jenom se stydím..." zašeptal tiše a zavrněl sladce. Začal ho hladit po zádech." Proč po tobě tolik toužím...?" Zašeptal, tohle bylo pro něj něco nového...tak tomu moc nerozuměl.
Rikku Kinshi
Rikku Kinshi

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

David´s house - Stránka 2 Empty Re: David´s house

Příspěvek pro Hwang David Sungyeol Tue Aug 30, 2016 2:22 am

Nechtěl muži říkat, že je roztomilej, avšak tenhle byt a to brutálně. "Nemusíš... pokud jde o to se dívat...nebo o to, že je ti to nějak divný...zkus si zavřít oči," olízl mu ouško a pomaličku pokračoval. Trochu zavrněl když ucítil dotek na svých zádech. "Asi si nepřipouštíš néjakou podstanou věc..." to říkal ten pravej. Sám si nepřipustil do teď, že se nestalo nic jiného než se do nej zamiloval u prvniho pohledu.
Hwang David Sungyeol
Hwang David Sungyeol

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 27. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

David´s house - Stránka 2 Empty Re: David´s house

Příspěvek pro Rikku Kinshi Tue Aug 30, 2016 2:29 am

Chtěl něco říct, ale vypadlo mu to z hlavy...podíval se na něj..začaly se mu chvět nohy." Pojďme...někam jinam..." zavzdychal...sotva se držel na nohou...zamyslel se trochu nad tím , co řekl." Možná...jsem se do tebe zamiloval.." zašeptal tiše a podíval se někam jinam...jinak by asi zase zrudl..


Rikku Kinshi
Rikku Kinshi

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

David´s house - Stránka 2 Empty Re: David´s house

Příspěvek pro Hwang David Sungyeol Tue Aug 30, 2016 2:36 am

Široce se usmál, to mohla být tak jediná osoba co mu tohle řekla a nejspíš i poslední. To možná mu v té vétě vůbec nepřekáželo, protože ty další slova tam stejně byla a nečekaně ho i hŕála. Co to má být? Nechtěl moc na to myslet. Hned mu splnil přání a za pár vteřin už ho mél pod sebou na své postely. "Můžeš to zopakovat?" slyšel to mooooc dobŕe.
Hwang David Sungyeol
Hwang David Sungyeol

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 27. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

David´s house - Stránka 2 Empty Re: David´s house

Příspěvek pro Rikku Kinshi Tue Aug 30, 2016 2:44 am

Zadíval se mu do očí, tolik by toho chtěl o něm vědět..nestihl snad ani mrknout a už byli na posteli...zavrněl spokojeně a dal mu ruce okolo krku." Možná...jsem se do tebe zamiloval..." zašeptal a pousmál se." Myslíš tohle..?" Po chvíli už začal sténat..a trochu se kroutit, když se blížil k vrcholu.
Rikku Kinshi
Rikku Kinshi

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

David´s house - Stránka 2 Empty Re: David´s house

Příspěvek pro Hwang David Sungyeol Tue Aug 30, 2016 10:46 am

Usmál se potěšeně. Neví co s ním dělat, zda si ho takhle podmanit. Rozhodně ho chtěl pro sebe. "Jo pŕesně tohle.." řekl tiše. "Měl bych se omluvit, že jsem tě ponížil..." políbil ho na krk, kde ho kousl. Divný, jak už ohmatal jeho nejdivnější místa a jako největší bastard ho ještě ani jednou nepolíbil. "Jsi strašně sexy," rozhodl se to napravit a dlouze s vášní ho políbil.
Hwang David Sungyeol
Hwang David Sungyeol

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 27. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

David´s house - Stránka 2 Empty Re: David´s house

Příspěvek pro Rikku Kinshi Tue Aug 30, 2016 12:14 pm

Ještě trochu mu naháněl strach, ale možná to tak bylo lepší..Přece jenom by měl mít k němu nějaký respekt...i když to chvilkami vypadá, že žádný nemá...hlavně, když řádil v ložnici. "To je v pořádku..nějak mi to moc nevadí.." zachvěl se a zavzdychal. Začervenal se při jeho lichotce, chtěl něco říct..zase odseknout, že není. Ale to už byl umlčen polibkem, přivřel oči a polibek ještě trochu prodloužil..Odtáhl se a dal si prsty na rty." Právě jsi mi ukradl..můj první polibek.." Zašeptal tiše.
Rikku Kinshi
Rikku Kinshi

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

David´s house - Stránka 2 Empty Re: David´s house

Příspěvek pro Hwang David Sungyeol Tue Aug 30, 2016 1:03 pm

Překvapovalo ho jak byl jednou chvilku rebel a pak skláněl ouška jako poslušnej mazlíček, no nemohl by říct, že se mu to nelíbí. Kdyby necítil alespoň trochu strachu, mohl by se moc odpoutat. "Neměl jsem tě odhalovat když si řekl, že mé nesnášíš," povzdechl si trochu. Prostě konal unáhleně, ale chtěl aby ho všichni poslouchali a on moc vyváděl. Trochu se pousmál. "Abys věděl tak bych ty polibky chtěl všechny," dal mu další néžnej a začal ho rychleji dráždit.
Hwang David Sungyeol
Hwang David Sungyeol

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 27. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

David´s house - Stránka 2 Empty Re: David´s house

Příspěvek pro Rikku Kinshi Tue Aug 30, 2016 1:07 pm

Polibek mu oplatil, vykulil očička...už mu začal kamarád trochu cukat...netrvalo to dlouho, prohnul se a s hlasitým zasténáním jeho jména vyvrcholil..Zrudl jak rajčátko, zůstal prohnutý a hlasitě oddychoval, dal si ruce na tvář a snažil se uklidnit, hlavně by se rád přestal červenat." Já řekl, že tě nesnáším..?" Zamumlal do ruk, moc si to nepamatoval, dnešek byl pro něj pořádný chaos.
Rikku Kinshi
Rikku Kinshi

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

David´s house - Stránka 2 Empty Re: David´s house

Příspěvek pro Hwang David Sungyeol Tue Aug 30, 2016 1:16 pm

Kousl si do rtu a spokojeně pozoroval jeho vyvrcholení. Překvapilo ho když od néj slyšel své jméno a trochu zamrkal, pak vrátil pohled k jeho obličeji a uhladil mu vlásky. Byl neskutečně roztomilej, o tom nejspíš ani neví, ale dokázal by se na něj dívat dost dlouho. "Ochitsuke.." zašeptal. Aby se upokojil. Nepotřeboval se zas zas tolik stydět. "No...nevím přesně zda si to řekl doslova, no tvůj pohled něco jistě prozradil," pousmál se. "Přeci jen... říkal si, že jsem ti jen ublížil."
Hwang David Sungyeol
Hwang David Sungyeol

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 27. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

David´s house - Stránka 2 Empty Re: David´s house

Příspěvek pro Rikku Kinshi Tue Aug 30, 2016 1:31 pm

Pousmál se trochu, jeho hlas ho docela uklidnil. Dal si ruce z obličeje a podíval se mu do tváře." Noo...ne že bych tě nesnášel..byl jsem na tebe naštvaný...Choval ses ke mě jako k odpadu.."Povzdechl si trochu nad tím."Spíš jsi trochu podkopl moji hrdost..." Ušklíbl se." Vážně nebudu tvoje ženuška..?" zasmál se tiše, když už byl klidnější.
Rikku Kinshi
Rikku Kinshi

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

David´s house - Stránka 2 Empty Re: David´s house

Příspěvek pro Hwang David Sungyeol Tue Aug 30, 2016 2:17 pm

Naslouchal mu. Měl prostě pravdu. Navíc ho se skupinou odpadem i nazval. Ale stejně byl pro něj nějak jinej. "To máš pravdu..." nenuceně souhlasil. Když už byl v klidu dokázal být i milej. Vlastně měl by byt schopnej být jakýkoliv si to vyžaduje situace, které chce využít, ale teď byl upřimnej. "Ne nebudeš... jsi muž," zasmál se tiše. Přesto, že někdo by o tom ale polemizoval, byl to prostě muž. "Moc hezkej a silnej abych řekl a v tom mi věřit můžeš."
Hwang David Sungyeol
Hwang David Sungyeol

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 27. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

David´s house - Stránka 2 Empty Re: David´s house

Příspěvek pro Rikku Kinshi Tue Aug 30, 2016 3:39 pm

Usmíval se mile, dal mu ruce na tvář a začal ji trochu zkoumat, musel uznat, že byl opravdu krásný..vypadal jako andílek..když nebyl zrovna naštvaný...Když si ho tak prohlížel..trochu se u toho culil jako malé dítě. Překvapeně se na něj koukl." Ohh..škoda..mohla být sranda."zasmál se pobaveně. Přimhouřil oči."Nemyslím si, dle mě jsem prostě jenom obyčejný kluk...s poněkud ženským vzhledem..." Usmál se jako kočička." Co tedy budu pro tebe..? Jenom hračka...?" Dal hlavičku na stranu a díval se mu do očí.
Rikku Kinshi
Rikku Kinshi

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

David´s house - Stránka 2 Empty Re: David´s house

Příspěvek pro Hwang David Sungyeol Tue Aug 30, 2016 4:19 pm

Jeho pohled znovu malinko zvážněl a sledoval co s ním dělá. Ale nic špatného na tom neviděl tak ho nechal se dotýkat. "Chci muže," zasmál se trochu, "takže nevím proč bych z tebe dělal ženu." Otevřel víc oči a zvedl obočí. "Cítíš se jako obyčejný kluk?" zarazil se. Vlastně ani nevěděl zda o sobě něco ví. Zda je předělán tím psychoušem nebo byl démonem už dřív. Vlastně o tom nemusel vědět ani tehdy. "A co bys pro mě chtěl být?" zeptal se se zájmem. On vlastně nevědél za co ho má. Prvně z něj chtěl zbraň, pak zjistil jak je rozkošnej takže na hračku by se hodil, ale nic neměl uspořádaný.
Hwang David Sungyeol
Hwang David Sungyeol

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 27. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

David´s house - Stránka 2 Empty Re: David´s house

Příspěvek pro Rikku Kinshi Tue Aug 30, 2016 4:39 pm

Zamyslel se trochu nad jeho první otázkou..chvíli mu to zabralo, pak se na něj zpátky podíval a natáhl mu trochu líčka do stran, zasmál se pobaveně."Noo..tak trochu ano..Ale vím,že nejsem..už tím..že jsem démon od malička..narodil jsem se tak..to mě dělá neobyčejným.." Ušklíbl se." Víš o tom, že pořád tak nějak špulíš rtíky...?" Skousl si ret, zase ho zatahal za líčka a políbil ho na rty."Nevím, co bych chtěl být...proto se ptám..Ale něco jako mazlík..by mi možná neuškodilo..ale to by se můj pán..musel ke mě chovat líp a nechat mě čůrat na záchodě a ne do plechovky..." zakřenil se na něj a pořád mu držel líčka.
Rikku Kinshi
Rikku Kinshi

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

David´s house - Stránka 2 Empty Re: David´s house

Příspěvek pro Hwang David Sungyeol Tue Aug 30, 2016 5:14 pm

Takže o tom ví, alespoň něco. A přesto má i respekt i když to má možná být rebelské dítě. Skutečně se mu líbí tahle hračka. Tohle rozhodně nuda nebude. "Jsi moc hezkej démon... nemyslíš, že je krutý být tak krásnej a při tom bys mohl zabíjet vše kolem?" ušklíbl se. Pak se na něj trochu zachmuřil. "Nekecej," dal mu dolu ruce. To určitě nedělá. "No to... víš s řetízkem bys k záchodu nedošel," povzdechl si. "Mohl bys mi mu utéct kdybych ti řetízek nedal," zasmál se. Neušel by mu ani za nic. Bylo to v podstatě i nemožný. "Ne..kecám.. bylo to jen na uklidnéní tvych hormonu."
Hwang David Sungyeol
Hwang David Sungyeol

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 27. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

David´s house - Stránka 2 Empty Re: David´s house

Příspěvek pro Rikku Kinshi Tue Aug 30, 2016 5:21 pm

Chvíli ho mlčky poslouchal..zase se mu v hlavě začaly tvořit plány jak by ho mohl podráždit...nebo nějak vyprovokovat." Já vím..taky neříkám, že jsem nikdy nikoho nezabil..."ušklíbl se trochu, stalo se to jen párkrát a to vždy, když se přeměnil a chránil sebe nebo svoji rodinu, v minulosti byla dost těžká doba a přepadení různých domů a vypalování vesnic byla na denním pořádku, proto se musel umět bránit..."Nekecám..prostě špulíš rty a ani o tom nevíš..ale jenom trošku.."zasmál se." Noo..musíš pořídit delší řetízek, abych došel až k záchodu.."Zakřenil se na něj, po chvíli sevřel jeho břicho nohami a začal dávat nohy k sobě a tím ho začal mačkat.
Rikku Kinshi
Rikku Kinshi

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

David´s house - Stránka 2 Empty Re: David´s house

Příspěvek pro Hwang David Sungyeol Tue Aug 30, 2016 5:29 pm

Tohle se mu líbilo ještě víc. Že dokázal zabíjet. Přesto, že to možná nebylo zrovna plánované zabíjení, ale obrana jako do teď. Doposud jak ho viděl tak pořád se jeho znaky objevili v jeho strachu. Ted ho napadlo..co když se jinak ješté ani neproměnil? Ale na to má čas.. "To je hezký..." ušklíbl se. "Dobrý...tedy špulím rty," zasmál se trochu. už se dlouho nebavil tak nedokázal být tak vážnej hlavně v blízkosti takového klučinu co se skoro jen zabával. "Myslím, že pokud nebudeš ničit muj majetek tak řetízek nebude potřeba," povzdechne si a zatřepe trochu sebou, znovu na něj zazřel. "Co děláš?" mohl by ho od sebe odtlačit, ale to zas nechtěl.
Hwang David Sungyeol
Hwang David Sungyeol

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 27. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

David´s house - Stránka 2 Empty Re: David´s house

Příspěvek pro Rikku Kinshi Tue Aug 30, 2016 5:38 pm

Zasmál se pobaveně a víc stiskl jeho břicho." Chci tě rozmačkat, ale nějak se mi nedaří.."Zakřenil se, objal ho všemi čtyřmi a zakousl se slabě do jeho krčku, nepouštěl kůži a začal zase vrčet..tím svým jako štěňátko. Chvilkou u toho i zavrněl, zaryl mu nehty do zad, jako ho držel..za žádnou cenu se ho nehodlá pustit a bude jako klíště takhle na něm. No jo..neměl si vybírat tak ujetého klučinu..pokud chtěl klid..takhle bude těžké odpočívat.
Rikku Kinshi
Rikku Kinshi

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

David´s house - Stránka 2 Empty Re: David´s house

Příspěvek pro Hwang David Sungyeol Thu Sep 01, 2016 10:07 am

"Oh tak," ušklíbl se. Pak sykl. První co chtěl udělat bylo, že ho hodí o zeď jak se zas naštval. Na druhou stranu to bylo docela odvážné. Když tak přemýšlel...asi potřebuje i najíst. Super postřeh. Sice je to hračka...ale furt živá. Nechtěl by aby mu tu umřel nebo v záchvatu vše porozbíjel z těch posledních sil. "Možná...by se ti to povedlo kdybys nebyl hladovej," zachechtl se a znovu sebou cukl. Kdyby chtěl...už se ho mohl zbavit jenže on akorát tak moc nechtěl. "Chtěl by ses napít? Bral bych to jako odplatu."
Hwang David Sungyeol
Hwang David Sungyeol

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 27. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

David´s house - Stránka 2 Empty Re: David´s house

Příspěvek pro Rikku Kinshi Thu Sep 01, 2016 12:52 pm

Ušklíbl se trochu a na chvíli pustil jeho krček." Hmmm..."zamručel jenom a začal se k němu tulit." Hoho...mojeeee..." zasmál se tiše, zakousl se mu do krčku tentokrát se svými špičatými zoubky a začal se z něj krmit, potřeboval trochu nabrat energie, aby mohl používat aspoň magii. Tak ho bude moct víc škádlit nebo se aspoň bránit...což by bylo hodně potřebné později.
Rikku Kinshi
Rikku Kinshi

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

David´s house - Stránka 2 Empty Re: David´s house

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru