The Frozen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Scientists house

+14
Hwang David Sungyeol
Rikku Kinshi
Theresa Ulriah
Merliah de Sante
Joseph Graham Sugg
Nathaniell Smith
Jake Ceeper
Sayaka Nitori
Ian Salvatore
Donnie Moran
Liana Reynolds
Ari Jackson
Alexis Fening
Nico Santana
18 posters

Strana 14 z 21 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next

Goto down

Scientists house - Stránka 14 Empty Scientists house

Příspěvek pro Liana Reynolds Sat Aug 27, 2016 3:05 pm

First topic message reminder :

Scientists house - Stránka 14 Castillo-Caribe-Caymen-Islands-Real-Estate-23
Liana Reynolds
Liana Reynolds
Admin

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 27. 08. 16

https://thefrozenrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Scientists house - Stránka 14 Empty Re: Scientists house

Příspěvek pro Natasha Fyord Tue Aug 30, 2016 12:01 am

Budu ti věřit. Olízla si rty, na chvilku koukla někam do strany. Nerozmyslím si to... Zašeptala. Zas se trochu styděla kdyz se jí takhke dotýkal, ale bylo to příjemné. Kde to jme? Vlastně... nevím co je tohle za místo. Poismála se a přitáhla si ho k sobě blíž, aby mu mohla věnovat menší polibek.
Natasha Fyord
Natasha Fyord

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Scientists house - Stránka 14 Empty Re: Scientists house

Příspěvek pro Karin Satsujin-han Tue Aug 30, 2016 12:04 am

Už se ho chystala něčím praštit, ale pak se ušklíbla a zasmála se pobaveně. " Právě jsi vypadal jako hentai...na chvíli.." Zakřenila se a zachvěla, když se otočil..odhodila peřinu a oblékla si spodní prádlo, celou dobu se koukala na postel, takže pokud se koukl..nevěděla o tom. Pak začala trochu zápasit s kraťasy a opaskem. No podařilo se jí to, dala si i tričko."Hotovooo...a už si ti můžu vysvléct..?" Zasmála se.
Karin Satsujin-han
Karin Satsujin-han

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Scientists house - Stránka 14 Empty Re: Scientists house

Příspěvek pro Kane Dominique Jayson Tue Aug 30, 2016 12:07 am

Polibek ji oplatil a usmál se na ni."Sám nevím..jediné, co vím..že jsme v Riu..a je rok 2016.." Povzdechl si trochu, chvíli ji vysvlékal..po necelé minutce..už pod ním ležela zcela nahá, aby se tolik necítila trapně..přehodil přes ně peřinu a ušklíbl se, začal se svlékat taky, aby to tak dlouho neprodlužoval už..Nechtěl usnout zrovna v tom nejlepším potom..
Kane Dominique Jayson
Kane Dominique Jayson

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Scientists house - Stránka 14 Empty Re: Scientists house

Příspěvek pro Donnie Moran Tue Aug 30, 2016 12:07 am

Usmal se, byl rad za pochvalu. U mě to bude také složitější. Vím své jéno a že jsem z severu... ale nevím odkud přesně. Každopádně... u nás byvala často velká zima a spoustu velkých jezer. Bydlel jsem s otcem, protože matka zmizela. Otec byl...často v hospodě a tak jsem chodil za takovým dědou, měl legrační dlouhé bílé fousy. Ale mrl jsem je vsechny rád nez rozdílu...
Donnie Moran
Donnie Moran

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 27. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Scientists house - Stránka 14 Empty Re: Scientists house

Příspěvek pro Natasha Fyord Tue Aug 30, 2016 12:12 am

Moje poslední zakázka ... byla 1515? Zamrkala a kousla se do rtu. Byla ráda, ze je alespoň překryl. Jsi zajímavej. Zašeptala ještě a ušklíbla se. K zakousnutí. Zasmála se tiše. Múžu vědět... s kám mám tu čest?
Natasha Fyord
Natasha Fyord

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Scientists house - Stránka 14 Empty Re: Scientists house

Příspěvek pro Ari Jackson Tue Aug 30, 2016 12:13 am

Pozorne jej posloucha a hleda aspon maly naznak divnosti protoze pak by se mu mohla se vsim sverit, ale nic neprislo. Jen se usmiva. "To zni hezky a deda s vousama legracne. Ale s tvou maminkou to je mi lito...tata si to asi takhle kompenzoval. Ale aspon jsi mel toho hodneho dedu. A rozhodne jsme bydleli uplne jinde. U me bylo zase horko a slunce zhnulo den co den." Rekne zasnene. Tady ani nevi jake je pocasi, boji se podivat z okna aby nevidela neco co ji vyleka.
Pohledne na malou a lehce si opre hlavu o Donnieho rameno. "Dneska byl moc pernej den, ani se nedivim ze mala tak rychle usnula. Ale tak nejak ji chci pomoct najit maminku, nekde tady prece musi byt!" Rekne rozhodne a lehce zivne.
Ari Jackson
Ari Jackson

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Scientists house - Stránka 14 Empty Re: Scientists house

Příspěvek pro Sayaka Nitori Tue Aug 30, 2016 12:17 am

Zasmál se a do teplácích si zasunul ruce do kapes. Pohled ho lákal podívat se na ten ráj. Hlavou mu poŕád cukalo do strany a občas se snažil něco zachytit koutkem oka, ale udržel se. Skoro se u toho i zapotil a oddechl si když se už mohl otočit. "Nebyl bych proti ale ne," zasmál se. "Jinak si myslím, že ti to sluší...doplňuje to tu tvou hru na nevinnou holčičku," projel ji prsty po tváři.
Sayaka Nitori
Sayaka Nitori

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 27. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Scientists house - Stránka 14 Empty Re: Scientists house

Příspěvek pro Kane Dominique Jayson Tue Aug 30, 2016 12:19 am

"Wooow.."ušklíbl se trochu. Překvapeně na ni zamrkal."Zajímavej..? Jak..?"Zakřenil se trochu, když byl byl komplet nahý taky." Kane Dominique Jayson..poněkud úchylný incubus..který měl v oblibě uspokojovat ženy vyššího postavení.."zasmál se pobaveně nad svým představením..
Kane Dominique Jayson
Kane Dominique Jayson

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Scientists house - Stránka 14 Empty Re: Scientists house

Příspěvek pro Karin Satsujin-han Tue Aug 30, 2016 12:22 am

Prohlédla se a zasmála se." Já jsem nevinná.."Ušklíbla se na něj trochu. Zachvěla se trochu a usmála mile. Chytila si tričko, že si ho svleče a koukla na něj, zda ji zastaví nebo ne, pomalu ho začala svlékat a nespouštěla z něj oči. Prostě by chtěla volnost z toho oblečení...nebylo to jako to, co nosila dříve, jenom prostá yukata..to bylo vše..co měla na sobě...navíc ji to stačilo.
Karin Satsujin-han
Karin Satsujin-han

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Scientists house - Stránka 14 Empty Re: Scientists house

Příspěvek pro Sayaka Nitori Tue Aug 30, 2016 12:31 am

"Znám tě pár hodin a nějak se mi to nezdá," přižmouří oči a pak se zasměje. Podíval se co zas dělá s těma ručkama. "To ne..." zachechtne se a chytne ji ručky. "Jako... ale jednou budu jistě rád když se pŕede mnou svlečeš," olízl si lehce rty, v očích se mu pořád hráli veselé plamínky. Bylo mu z ní vesele, taky se tu necítil nejlíp a to ještě nepomyslel pořádné na minulost. Ale s ní to prozatim ani nepotřeboval.
Sayaka Nitori
Sayaka Nitori

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 27. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Scientists house - Stránka 14 Empty Re: Scientists house

Příspěvek pro Karin Satsujin-han Tue Aug 30, 2016 12:34 am

" ahhh..hentaii..." zasmála se tiše a podívala se mu na rty, popadla ho rychle za ruce, stáhla na postel a dostala ho pod sebe, sedla si na něj obkročmo, ruce mu dala za hlavu."Nyaa...jsem silnější..." Vesele prohodila, to se jí teda říkalo, když se nebránil a bylo to navíc nečekané XD Otřela se o jeho rozkrok.." Coo budeme dělat..? Co takhle tě mučit..?" Zasmála se a olízla si rty, jak to dělá on.
Karin Satsujin-han
Karin Satsujin-han

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Scientists house - Stránka 14 Empty Re: Scientists house

Příspěvek pro Sayaka Nitori Tue Aug 30, 2016 12:48 am

"iiiiie," podíval se na ní. Nebyl hentai pŕeciiii...možná trochu. Přirozeně. Ten chmat rozhodně nečekal. Žeby ho zas chtěla sníst? Doufal, že s tím byl konec, ale co ty ručky? Podíval se za sebe. Dokázal by nimi pohnout, avšak proč by to dělal, že jo? takhle se mu to líbilo, takže neměl duvod. "No to tedy jsi..." ušklíbl se. Nechal to na tom, že je silnější, ale méla hlad stejné jako on, nedalo se říct jak na tom pŕesně jsou. Pod tím nečekaným pohybem byl nucen vzdechnout i když nechtél. Páni jaká odvaha. "Mučit mě?" zasmál se. "To už jsi tak trochu načala, všiml si tu narážku. Skutečně si vlhčil rty jazykem často. Navíc teď i kvuli ni, vzrušovala ho už jen existencí.
Sayaka Nitori
Sayaka Nitori

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 27. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Scientists house - Stránka 14 Empty Re: Scientists house

Příspěvek pro Karin Satsujin-han Tue Aug 30, 2016 12:52 am

Pootevřela pusinku a tiše se zasmála, sklonila se k němu. Kousla ho slabě do líčka...líbilo se..jaký zvuk vydal..nikdy to neslyšela, tak ji to přirozeně zajímalo, navíc se jí to líbilo." Co to bylo...bylo to kawaii..." Zasmála se a otřela se hruběji o jeho rozkrok..rozechvěla se u toho a přivřela oči." Jhoo..mučit tě..svážu tě a něco ti provedu..." úchylně se ušklíbla na něj.
Karin Satsujin-han
Karin Satsujin-han

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Scientists house - Stránka 14 Empty Re: Scientists house

Příspěvek pro Sayaka Nitori Tue Aug 30, 2016 1:03 am

Pousmál se na ní. Takové hraní bylo zajimavé. Tedy..nevěděl co má v hlavičce, třeba to myslela uplně jinak jako on a motala mu tím hlavu. Pořádně. Zachechtl se. "No...to mi právě ušlo vzdechnutí protože jaksi se pohybuješ na mém ukrytém pokladu, kterej o chvíli asi pověsí vlajku," zasmál se, kousl si do rtu a u dalšího vzdychnutí trochu sykl. "Co bys mi prováděla? Trhala nehty a řezala mě po hrudníku?" zamrkal na ní.
Sayaka Nitori
Sayaka Nitori

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 27. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Scientists house - Stránka 14 Empty Re: Scientists house

Příspěvek pro Karin Satsujin-han Tue Aug 30, 2016 1:08 am

Zavrtěla pobaveně hlavou."Na něco takového nejsem.." Zasmála se tiše."Poklad..? Já chci vidět poklad..." Sesunula se dolů, tím se zase o něj otřela, pustila mu ruce a chytila ho za kraj tepláčků, pak je pomalu začala stahovat, culila se jako dítě a byla zvědavá na jeho poklad XD Hlavně na tu vlajku.. (͡° ͜ʖ ͡°) Skousla si ret a na chvilku se na něj koukla. Prostě to byl takový malý úchyláček...který chtěl někoho škádlit.
Karin Satsujin-han
Karin Satsujin-han

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Scientists house - Stránka 14 Empty Re: Scientists house

Příspěvek pro Sayaka Nitori Tue Aug 30, 2016 1:14 am

"No ještě že tak," oddechl si pobaveně. Už jen to by mu chybělo, aby to dělala. Zamrkal na ni. "Nejsem si jist, že chceš," zasmál se. protáhl si ruce. Vzrušovala ho a štvalo ho hlavně, že vubec nevědél kam tím vším míří. Promnul si obličej. Nevěřil, že to fakt udělala. Z toho napětí se mu fakt postavil a musel se ušklibnout. "Ty jsi takovej malej objevitel, že jo?" olízl si rty a odtáhl od sebe nohy, aby se cítil pohodlněji.
Sayaka Nitori
Sayaka Nitori

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 27. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Scientists house - Stránka 14 Empty Re: Scientists house

Příspěvek pro Karin Satsujin-han Tue Aug 30, 2016 1:19 am

" Jooo..objevitel.."Olízla si zase rty jako on..asi ji tím nakazil. Než stihla stáhnout tepláčky, všimla si vlaječky XDD Dala na vlaječku ruku a ušklíbla se na něj, schválně ho hladila po tom místě...Pak odskočila od něj a zasmála se. Podívala se na svoji ruku." Wuuuhuuu..měla jsem ruku na něčím nářadíčku." Nemohla tomu uvěřit a tak koukala na svoji ruku a taky na jeho bouli na tepláčcích.
Karin Satsujin-han
Karin Satsujin-han

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Scientists house - Stránka 14 Empty Re: Scientists house

Příspěvek pro Sayaka Nitori Tue Aug 30, 2016 1:27 am

Zachechtl se. MOc rád se na ní takhle díval. Jako by už se znali dlouho XD. Přižmouŕil na ní oči. Tiše zavrčel, zastavil by ji, ale chtěl sám, aby se ho dotkla. Nevěřil, že je takovej, ale prostě byl. Hned jak odskočila ve chvilce cítil zklamání, ale musel se zasmát s ní, protože ten usmév ji strašně slušel. Přetočil se na břicho, pak se zvedl a napravil si tepláky. "Tohle se nedělá," zasmál se. "Teď bych mohl udělat pitomost," chytl ji za bradu.
Sayaka Nitori
Sayaka Nitori

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 27. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Scientists house - Stránka 14 Empty Re: Scientists house

Příspěvek pro Karin Satsujin-han Tue Aug 30, 2016 1:34 am

Pobaveně ho sledovala, nemohla zapomenout na ten pocit...zatnula pěstičku." Nyaaa..." vyjekla trochu...ale radostí. Podívala se na ni a potom zase na Nitoriho." Jakou pitomost..?" Zamrkala na něj a pootevřela pusinku..po chvilce vyplázla jazyk.
Karin Satsujin-han
Karin Satsujin-han

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Scientists house - Stránka 14 Empty Re: Scientists house

Příspěvek pro Sayaka Nitori Tue Aug 30, 2016 1:47 am

Usmíval se, rád ji viděl nadšenou. I když neví co teď se sebou. "O tom bych se raději nevyjadřoval a budu hodnej?" zasměje se a jen ji pohladí po tváři. Prošel ji palcem po jazyku. "Neslušnýý" vyplazl ji ho ale taky. Fakt mél na ni chuť. Ale co nadějá...niiiic
Sayaka Nitori
Sayaka Nitori

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 27. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Scientists house - Stránka 14 Empty Re: Scientists house

Příspěvek pro Karin Satsujin-han Tue Aug 30, 2016 1:50 am

" No thaaak..co bys udělal..? Nějakou úchylnou věc..pane hentai..?" Zakřenila se trochu na něj." Pfuuu.." olízla mu palec a zavrněla na něj." Chci si hrát....nyaa..!!" Ušklíbla se na něj, objala ho rychle a začala se tulit.
Karin Satsujin-han
Karin Satsujin-han

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Scientists house - Stránka 14 Empty Re: Scientists house

Příspěvek pro Sayaka Nitori Tue Aug 30, 2016 2:04 am

"Jo... uchylnost by to byla rozhodně," zasmál se. "No...budu si s tebou hrát jakkoliv... taková otázka... věříš v lásku na první pohled?" zvedl obočí. "Jelikož já... jsem se do tebe zamiloval musím říct," nedalo mu to. Nemohl se tím dál nechat žrát i když to nebylo tak dlouho.
Sayaka Nitori
Sayaka Nitori

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 27. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Scientists house - Stránka 14 Empty Re: Scientists house

Příspěvek pro Karin Satsujin-han Tue Aug 30, 2016 2:11 am

Překvapeně se na něj podívala a usmál se. hodně ji to potěšilo..." věřím na ni...musím se přiznat, že jsem se do tebe asi tak nějak zbláznila..." zamumlala tiše a koukla se celá rudá jinam.
Karin Satsujin-han
Karin Satsujin-han

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Scientists house - Stránka 14 Empty Re: Scientists house

Příspěvek pro Sayaka Nitori Tue Aug 30, 2016 2:26 am

Nebyl akčnej, dokud si to nemohl dovolit. Čekal jen na její schválení, aby se mohl odpoutat. Usmál se. "To jsem neuvěřitelně rád," zrychlil se mu radostí dech. "Myslíte slečno, že bych vás mohl políbit?"
Sayaka Nitori
Sayaka Nitori

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 27. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Scientists house - Stránka 14 Empty Re: Scientists house

Příspěvek pro Karin Satsujin-han Tue Aug 30, 2016 2:34 am

Rozbušilo se ji víc srdíčko a skousla si ret." Menší polibek by mi snad neuškodil..." zasmála se tiše a přivřela na něj oči, dívala se mu do očí a úplně se v nich ztrácela.. zavrtěla hlavou aby se vzpamatovala a ušklíbla se.
Karin Satsujin-han
Karin Satsujin-han

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 29. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Scientists house - Stránka 14 Empty Re: Scientists house

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 14 z 21 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru